TAKLAMPA, alabaster, 1900-talets första tredjedel.

117479. TAKLAMPA, alabaster, 1900-talets första tredjedel.

Diameter 44 cm.

Nagg/repor/sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 44 cm.

Nagg/repor/sprickor.

Antal besök: 1 046