PARTI NYSILVER OCH VITMETALL, 1900-tal.

117465. PARTI NYSILVER OCH VITMETALL, 1900-tal.

Blandat parti bestående av brickor, fat, coasters mm.

Repor. Någon del med gravyr. Behov av puts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 780