BRANDSPRUTA tidigt 1900-tal.

117464. BRANDSPRUTA tidigt 1900-tal.

Koppar, diameter 30, höjd 73 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 661