BORD, med STOLAR, 4 st, Johanson Design.

117450. BORD, med STOLAR, 4 st, Johanson Design.

Bordets mått diameter 110, höjd 70 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 925