VITRINSKÅP, empirestil, 1900-tal, bonad björk.

11745. VITRINSKÅP, empirestil, 1900-tal, bonad björk.

Nycklar finns, längd 185, bredd 39, höjd 162 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 658