BYRÅ, rokokostil, stenskiva samt STOLAR, 2 st, rokokostil. 1900-tal.

11744. BYRÅ, rokokostil, stenskiva samt STOLAR, 2 st, rokokostil. 1900-tal.

Byrå med 2 lådor, längd 68, bredd 37, höjd 70 cm.
Stolar med röd sits.

Slitage. Smärre skador. Avslag på stolar vid fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar med röd sits.

Antal besök: 491