TÅGBANA, tåg och bandelar, troligen märklin, 1900-tal.

117438. TÅGBANA, tåg och bandelar, troligen märklin, 1900-tal.

10 st bandelar, 1 st + kol, passagerar och transportvagn.

Slitage, lok med defekt bakhjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 361