VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.

VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.
117430. VÄGGUR, 3 st, 1900-tal.

Höjd 59 - 50 cm.

Slitage, Westerstrandsuret med defekter, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 59 - 50 cm.

Antal besök: 1 104