DOCKVAGN, DOCKSTOL, "Gemla" 1900-tal.

117429. DOCKVAGN, DOCKSTOL, "Gemla" 1900-tal.

Höjd vagn, 53 cm. Höjd stol 47 cm.

Bruksslitage. Vagn med smärre defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 269