FASADBELYSNING, plåt 1800-tal.

117427. FASADBELYSNING, plåt 1800-tal.

Plåt, grönmålad med oljehus, avslutning i plåt och trä.
Höjd 82 cm.

Slitage, smärre bucklor, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 82 cm.

Antal besök: 2 285