BENGT DIMMING. Gouache.

BENGT DIMMING. Gouache.
1174092. BENGT DIMMING. Gouache.

Komposition med man och kvinna. Signerad samt daterad -55
74x54 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

74x54 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 289