BORD SAMT 1 PAR KARMSTOLAR, rokokostil, 1900-tal.

117337. BORD SAMT 1 PAR KARMSTOLAR, rokokostil, 1900-tal.

bordets höjd 55, längd 72, bredd 50 cm.

slitage samt fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage samt fläck.

Antal besök: 552