SAMOVAR, med bricka, mässing, 1871900-tal.

11731. SAMOVAR, med bricka, mässing, 1871900-tal.

Kyrilisk text, total höjd 66 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 821