MATTA, 1900-tal.

MATTA, 1900-tal.
1173082. MATTA, 1900-tal.

Detta föremål säljes till förmån för Cancerfonden
enligt Inga-Lisa Jönssons önskan, Färjestaden

300 x 200 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1173082. MATTA, 1900-tal.

300 x 200 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 670