ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.
1172980. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.

Bred 78 cm, djup 60 cm, höjd 98 cm.

Kraftigt slitage samt sömn med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 334