ARDY STRÜWER. Offsettyck, signerat.

1172813. ARDY STRÜWER. Offsettyck, signerat.

Hamrén Gallery. Signerad. 75x58 cm.

Mindre ytslitage.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 400