GUNNAR ANDER. Takkrona, smide/färgat glas.

1172787. GUNNAR ANDER. Takkrona, smide/färgat glas.

Total höjd 80 cm. Diameter 28 cm. Osignerad.

Mindre ytslitage.

Gunnar Ander (1908–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Gunnar Ander (1908–1976)

Antal besök: 2 412