SKINNROCK, herr, 1900-tal.

SKINNROCK, herr, 1900-tal.
1172575. SKINNROCK, herr, 1900-tal.

Rock för herr, fodrad, skinn, en innerficka samt fickor på utsida rock. Knäppning med knappar. Bälte.
Armslängd från axel ca 78 cm
Bystvidd ca 55 cm
Midjevidd ca 66
Rygglängd 132 cm.

bruksslitage, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armslängd från axel ca 78 cm
Bystvidd ca 55 cm
Midjevidd ca 66
Rygglängd 132 cm.

bruksslitage, åldersslitage.

Antal besök: 1 952