SPEGEL, rokokostil, AB Glas & Trä Hovmantorp, 1900-tal.

117249. SPEGEL, rokokostil, AB Glas & Trä Hovmantorp, 1900-tal.

Förgylld. Höjd 103 cm.

Bruksslitage. Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld. Höjd 103 cm.

Bruksslitage. Lagning.

Antal besök: 2 050