MATSALSGRUPP, 11 delar, 1950/60-tal.

117235. MATSALSGRUPP, 11 delar, 1950/60-tal.

Bestående av: 2 + 8 stolar, bord, bordets mått: längd 160, bredd 107, höjd 74 cm, 2 skivor á 49 cm.

Slitage, repor, ställvist blekt skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 219