HALVMÅNEBORD, ett par, 1800-tal.

117205. HALVMÅNEBORD, ett par, 1800-tal.

Björk. Längd 129, bredd 64, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 219