BORD och STOL, 1900-tal.

BORD och STOL, 1900-tal.
1172002. BORD och STOL, 1900-tal.

Stolen av munktyp.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolen av munktyp.

bruksslitage.

Antal besök: 349