12 koppar med fat, 12 assietter, 3 rökfat, 2 uppläggningsfat, 2 ljusstakar, vas, gräddkanna samt sockerskål.
Bruksslitage. Enstaka nagg.
Bruksslitage. Enstaka nagg.