SPEGELBYRÅ, 1920-tal.

117179. SPEGELBYRÅ, 1920-tal.

Björk. Oval vinklingsbar spegel. Tre lådor. Längd 108, bredd 53, höjd 185 cm.

Bruksslitage, handtagen utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!
117179. SPEGELBYRÅ, 1920-tal.

Antal besök: 1 369