Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, Kjell Engman, Kosta Boda. Signerad och numrerad 49357. Artist's Collection.
117173. VAS, glas, Kjell Engman, Kosta Boda. Signerad och numrerad 49357. Artist's Collection.
Höjd 29,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 29,5 cm.
Smärre bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 056