SIDEBOARD, jakaranda- och mahognyfaner, 1900-talets andra hälft.

117159. SIDEBOARD, jakaranda- och mahognyfaner, 1900-talets andra hälft.

Längd 199,5, bredd 44,5, höjd 62,5 cm.

Slitage, märken, tidigare med överskåp, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 440