MATTA/VÄVNAD, "Speglingar i vatten" Ingrid Palm.
1171410. MATTA/VÄVNAD, "Speglingar i vatten" Ingrid Palm.
Signerad, 180x160 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Signerad, 180x160 cm.
Slitage.
1 118