ÄGGKOPPAR, 8 st, nysilver, 1900-talets första hälft.

117133. ÄGGKOPPAR, 8 st, nysilver, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 6.2 cm.
4 st med gravyr.

Repor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6.2 cm.
4 st med gravyr.

Repor, slitage.

Antal besök: 3 171