Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ANNA KRETZ. Sommarlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1931.
11712. ANNA KRETZ. Sommarlandskap, olja på duk, signerad och daterad 1931.
65 x 81 cm.
Fläck.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 81 cm.
Fläck.
Auktionshuset Kolonn
1 728