ELLA THALBITZER (1883-1952), 2 st OLJA på pannå, signerade och daterade 1949.

1170943. ELLA THALBITZER (1883-1952), 2 st OLJA på pannå, signerade och daterade 1949.

Mått 17 x 24 cm samt 20,5 x 26 cm.

Ålders- samt Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- samt Bruksslitage.

Antal besök: 610