SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
117078. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Slaglåsgevär.

Åldersslitage, lagning stock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slaglåsgevär.

Åldersslitage, lagning stock.

Antal besök: 1 104