1170654. BILBANA, "Speedking", 1970-tal.
Bandelar med varvräknare för att bygga ihop en 8a, 2 st bilar, 2 st körkontroller, staket, koner, mm. Även ett par körhandtag samt en Fleishmann transformator som inte hör till banan.
Bruks/åldersslitage. Rost på strömskenorna på nån bandel. Ev. ej komplett. Ej funktionsgaranti.