BRUNO LILJEFORS. Olja på duk, "jakthundar och räv", signerad Bruno Liljefors och daterad 1938.

117005. BRUNO LILJEFORS. Olja på duk, "jakthundar och räv", signerad Bruno Liljefors och daterad 1938.

Bild mått 34 x 49 cm.
Ram mått 58 x 73 cm.

Smärre fläckar.

Bruno Liljefors (1860–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bild mått 34 x 49 cm.
Ram mått 58 x 73 cm.

Smärre fläckar.

Bruno Liljefors (1860–1939)

Antal besök: 6 171