SPEGEL, oval form, 1900-tal.

SPEGEL, oval form, 1900-tal.
116998. SPEGEL, oval form, 1900-tal.

64 x 44 cm.

Slitage, smärre dekorskador, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 44 cm.

Antal besök: 1 016