LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800/1900-tal.

116964. LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800/1900-tal.

Höjd 35 cm.

Bruksslitage, ljusmanschett något bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Antal besök: 723