LJUSSTAKAR, 1 par, silver.

LJUSSTAKAR, 1 par, silver.
1169511. LJUSSTAKAR, 1 par, silver.

Stämplad med BEFA, Göteborg, 1971.
Totalvikt 202 gram.

Fyllda, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 202 gram.

Fyllda, bruksslitage.

Antal besök: 214