SAMOVAR, metall, 1900-tal.

SAMOVAR, metall, 1900-tal.
1169467. SAMOVAR, metall, 1900-tal.

möjligen Ryssland.

handtag sönder, mindre ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

möjligen Ryssland.

Antal besök: 428