FRITIOF SWENSSON. Olja på pannå, signerad 1925.

116930. FRITIOF SWENSSON. Olja på pannå, signerad 1925.

Göteborgs hamn, 40 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Göteborgs hamn, 40 x 60 cm.

Antal besök: 4 614