DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Rörstrand.

116929. DIVERSE, 1800-1900-tal, bl.a. Rörstrand.

Bordslampa, glas, höjd 33 cm.
Vas, kolmårdsmarmor.
Tekanna, pläter, England.
Ramar med mera.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordslampa, glas, höjd 33 cm.
Vas, kolmårdsmarmor.
Tekanna, pläter, England.
Ramar med mera.

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 656