BLOMKRUKA MED UNDERRFAT, porslin, 1900-talets senare del.

1169239. BLOMKRUKA MED UNDERRFAT, porslin, 1900-talets senare del.

Underfat. Diameter 36 cm.
Blomkruka. Höjd 32 cm. Diameter 35 cm.
Undersida med oidentifierad signatur.

Slitage samt mynningsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Underfat. Diameter 36 cm.

Slitage samt mynningsnagg.

Antal besök: 254