VICENÇ SOLER JORBA. Landskap.

VICENÇ SOLER JORBA. Landskap.
1168684. VICENÇ SOLER JORBA. Landskap.

Olja på duk
Signerad och daterad 1943
50,5x65 cm.

Bryter i stödet. Med målad träram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1943
50,5x65 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 643