SIDEBOARD jakaranda, 4 lådigt, 1900-tal.

11685. SIDEBOARD jakaranda, 4 lådigt, 1900-tal.

Stämplat: Aksel Kjersgaard, Odder, Danmark. Längd 117, bredd 36, höjd 52 cm.

Slitage. Något repigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något repigt.

Antal besök: 1 132