ERIC GRATE. "Höst" Monogramsignerad. Förgylld brons. Gjutarstämpel H Bergman Cire Perdue.

116845. ERIC GRATE. "Höst" Monogramsignerad. Förgylld brons. Gjutarstämpel H Bergman Cire Perdue.

På sockel av kalksten. Total höjd 30 cm (sockelns höjd 4 cm).

smärre åldersslitage.

Eric Grate (1896–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre åldersslitage.

Eric Grate (1896–1983)

Antal besök: 3 304