ÅKE WALDEMAR LARSSON. Jerusalemsgatan 5. Olja på pannå. Signerad.

116790. ÅKE WALDEMAR LARSSON. Jerusalemsgatan 5. Olja på pannå. Signerad.

33x46 cm.

Åke Waldemar Larsson (1913–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

33x46 cm.

Antal besök: 4 334