MILITÄRA MATKÄRL, 4-stycken, koppar, 18/1900-tal.
1167893. MILITÄRA MATKÄRL, 4-stycken, koppar, 18/1900-tal.
Höjd ca 20 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 20 cm.
Slitage.
547