DAMKLÄDER (3), Katja of Sweden, Wahls, 1900-talets andra hälft.

116785. DAMKLÄDER (3), Katja of Sweden, Wahls, 1900-talets andra hälft.

Storlek 36-38.

Bruksslitage, några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 36-38.

Bruksslitage, några fläckar.

Antal besök: 1 410