FÅTÖLJ, 1940-tal.

FÅTÖLJ, 1940-tal.
116762. FÅTÖLJ, 1940-tal.

Fjädrad sits. Kulfötter. Blå vit klädsel. Längd 87 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
116762. FÅTÖLJ, 1940-tal.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 986