SKRIVBYRÅ, trä, tvådelad, förgyllda beslag.

116760. SKRIVBYRÅ, trä, tvådelad, förgyllda beslag.

Höjd 122 cm.
Bredd 122 cm.
Djup 46 cm.
Proviniens: Jägmästare Sundblad Tenhult.

Spricka i skrivskivan, övrigt bruksskick.
Ej tillhörande nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 122 cm.
Bredd 122 cm.
Djup 46 cm.

Ej tillhörande nyckel.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 280