ELDKORG, smide, 1900-tal.

ELDKORG, smide, 1900-tal.
1167395. ELDKORG, smide, 1900-tal.

Diameter ca 45. Höjd ca 89 cm.

Bruksslitage. Ställvis böjda galler.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 543