BRICKA OCH 4 FAT, GENSE, "Thebe" Folke Arström.

1167314. BRICKA OCH 4 FAT, GENSE, "Thebe" Folke Arström.

Rostfritt stål, stämplade Gense, formgivna 1944.
1 bricka med handtag, Ø 40 cm, fat 2 st, Ø 30 cm, 1 fat, Ø 26 cm, 1 fat, Ø 23,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 383